Armands Mucenieks Smartcooling.us Tehnoloģiju vadītājs

Mūs patīkami pārsteidza PRO DEV 24 komandas profesionālā pieeja inovatīvu tehnoloģiju ieviešanas procesam, neviltota atbildības sajūta par veicamo darbu un tā rezultātu.

Guntars Trops Balcia Insurance SE | Tehniskais direktors

SIA “PRO DEV 24” komanda nodrošina profesionālu nekustamā īpašumu renovācijas procesus! Ar uzņēmumu viegli un produktīvi sadarboties, tajā strādā profesionāli un uz rezultātu vērsti darbinieki, kas vienmēr atradīs risinājumus problēmām. Apliecinām SIA “PRO DEV 24” profesionālo un kvalitatīvu pieeju darbam!

Ivars Liepiņš SIA "Komforts" valdes loceklis

Esam ļoti apmierināti ar mūsu līdzšinējo sadarbību, rekomendējam arī citiem uzņēmumiem izmantot SIA “PRO DEV 24” pakalpojumus industriālo teritoriju un komercobjektu apsaimniekošanā un remontdarbu veikšanā.

Agnese Rutka REALTO Nekustamo īpašumu daļas vadītāja

Esam apmierināti ar sadarbību ikdienā, uzticēto pienākumu izpildi, nestandarta risinājumiem un kvalitatīvu komunikāciju. Varam ieteikt arī citām organizācijām izmantot SIA “PRO DEV 24” pakalpojumus nekustamo īpašumu apsaimniekošanā un dažādu remontdarbu veikšanā.

Klāvs Vasks MBC Capital īpašnieks

SIA „PRO DEV 24” ir pierādījis sevi kā kvalificētu un profesionālu komandu, kas prasmīgi tiek galā ar Mūkusalas Biznesa Centra telpu un teritorijas apsaimniekošanas pienākumiem.